پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  هشدار: تکرار نادان پنداري رهبر مسلمين!
رئيس جمهور تازگي در مصاحبه گفته "در مورد 2030 گزارش هايي به رهبري داده بودند که ايشان را نگران کرده بود و وزير ارشاد و آموزش و پرورش و علوم نامه اي نوشتند و ايشان را از نگراني درآوردند!. بنده هم در چند سخنراني اعلام کردم و ايشان را از نگراني درآوردم !
  ما نمي پذيريم و کن لم يکن است؟!
ظاهرا جناب حسن روحاني به ساديسم دروغگويي دچار است!، زيرا در همين مصاحبه (مورخ 1 خرداد 96) امضاء سند 2030 را منکر شده و ضمن کن لم يکن دانستن آن، مي گويد: «مي‌خواستند بگويند سند 2030 عليه دين مردم است، سندي که نه ما نه هيچ کشوري آن را امضا نکرده است.
  تصميم خطرناک رئيس جمهور!
امروز روحاني بعد از اين که از هر راهي شده، مجدداً رئيس جمهور شد، اقدام به کُري خواني هاي غير اخلاق مدارانه در فضاي مجازي کرد و از آن بدتر تصميمي خطرناک گرفت و در پخش زنده از رسانه ي ملي به صراحت از يکي از سران فتنه و طراحان اغتشاشات سال 88 نام برد و از او تشکر کرد! اقدامي ناپسند و هنجارشکن.
  فرق طرفداران رئيسي و روحاني!
روحاني با همه ي اما و اگرها درباره ي تخلفات سازمان يافته ي دولتي و شکايات گسترده، به هر حال باري ديگر بر مسند قدرت نشست. اما چيزي که در اين ميان هيچ وجداني نمي تواند از کنارش بي تفاوت بگذرد، فرق آشکار رفتاري بين اکثريت طرفداران اوست با انقلابيون و در اينجا طرفداران رقيب بزرگش؛ سيد ابراهيم رئيسي.
  حيله عمروعاص و نفاق معاويه!!!
مردم از "روحاني" انتظار داشتندبه دو سوأل اصلي آنها پاسخ دهد! کارنامه عملکرد چهار ساله خود زا به اطلاع مردم برساند و برنامه دولت آينده خود را ارائه نمايد، اما او نفاق ورزيد و طفره رفته و با حمله به قوه قضائيه،صدا و سيما و سپاه وبسيج، از زير اين سئوال هاي اصلي شانه خالي مي کرد، زيرا حرفي براي گفتن نداشت!
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003